מדיניות הפרטיות של אתר מטב עמותה לשירותי טיפול ורווחה ע"ר- השירות לאומנה

זוהי מדיניות הפרטיות של אתר מטב (עמותה לשירותי טיפול ורווחה ע"ר) – השירות לאומנה היא מתארת את האופן שבו אנו – מנהלי ובעלי אתר מטב, אוספים ומשתמשים במידע אישי במסגרת הפעילות באתר. פרטיותך חשובה לנו ולכן אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדיניות הזו.

מדיניות הפרטיות חלה עליך גם אם לא הזנת את פרטייך באתר על מנת ליצור עימנו קשר, למעט הוראות החלות על משתמשים המבקשים ליצור עימנו קשר בלבד.

אם, לאחר שקראת את המדיניות, מצאת שהיא איננה תואמת את השקפתך או רצונותיך, עליך להימנע מהשימוש באתר. אנו נצטער על כך, אך זו זכותך המלאה. בכל עת ניתן לפנות אל הממונה על הגנת הפרטיות בחברתנו , מר טל כהן לכתובת:  Security.it@matav.org.il בכל בקשה ופניה בנוגע למדיניות זו.

ייתכנו שינויים במדיניות הזו בשל אופיו הדינאמי של האתר, של רשת האינטרנט ככלל ושל היבטי החקיקה והרגולציה שיכולים לחול על הפעילות באתר. אנו נפרסם מראש הודעה על שינויים צפויים באתר עצמו. הסכמתך למדיניות זו מהווה גם הסכמה לכל מדיניות חדשה. במהלך תקופת ההודעה ועד כניסתה לתוקף של המדיניות החדשה תינתן לך האפשרות להודיע על אי הסכמתך לה ובהתאם תפוג הרשות שניתנה לך להשתמש באתר.

בשל מגבלות השפה העברית, בחלק קטן של המקרים הניסוח הוא בלשון זכר בלבד, אך מדיניות זו מתייחסת כמובן גם לכן, הנשים.

תקציר מדיניות הפרטיות יספק לך הצצה ברורה ומהירה על הנהלים שלנו. אנא קח את הזמן לעיין במדיניות המלאה.

מדיניות הפרטיות של האתר

כללי

האתר משמש כפלטפורמה להנגשת מידע בנושא משפחות וילדי אומנה, ומאפשר לפנות אלינו בבקשה לקבל מידע אודות האפשרות להיות משפחה אומנת ו/או להגיש בקשה להיות משפחת אומנה.

על מנת שנוכל ליצור איתך עליך למסור לנו פרטים נדרשים אודותיך. מדיניות זו מלמדת על המידע שאנו אוספים, מה אנו עושים עם המידע, עם מי אנחנו משתפים אותו וכן היבטים נלווים נוספים.

מסירת פרטים

בעת יצירת קשר עימנו באמצעות האתר נבקש ממך למסור פרטים, כדוגמת: שם, מספר טלפון, כתובת דוא"ל, ופרטים נוספים הכלולים בתוכן פנייתך.

לא מוטלת עליך חובה מכוח חוק למסור לנו את הפרטים המצוינים לעיל, אך אם תבחר שלא למלא אותם לא נוכל ליצור איתך קשר או להשיב לפנייתך.

מעת לעת יתכן שנבקש ממך פרטים נוספים, כך לדוגמה, בפניה אלינו בבקשה כלשהי, יתכן שנבקש ממך פרטים נוספים הנוגעים לפנייתך.

עליך למסור פרטים נכונים בלבד

יצירת קשר עימנו, באמצעות האתר, מחייבת אותך למסור פרטים מזהים. ללא פרטים נכונים נתקשה לספק מענה לפנייתך. פרטים שגויים, לא מעודכנים או מוטעים יפגעו באפשרותנו להשיב לך או לספק לך את השירות המבוקש.

אנו מבקשים להוקיע מקרבנו את כל מי שמנסה להתחזות לאחר או למסור פרטים מטעים. לכן, מוצהר על ידך שכל הפרטים שמסרת לנו הם נכונים ומדויקים.

המידע שאנחנו אוספים במהלך הפעילות שלך באתר

במהלך שימושך באתר אנו אוספים רק את המידע שאתה מוסר לנו, ואיננו אוספים כל מידע נוסף אודות שימושך באתר.

ייתכן ונאסוף מידע אודות עצם כניסתך לאתר, כאשר מידע זה ישמר באופן אנונימי וישמש לצרכים סטטיסטיים בלבד.

עם מי אנחנו משתפים את המידע?

אנחנו משתפים מידע עם חברות אחרות, רק ככל ששיתוף זה נדרש על מנת לממש את המטרות שלנו לאיסוף המידע. בכלל זה ייתכן ונשתף את המידע שלך עם חברות אנליטיקה, לצרכים פנימיים ולגיטימיים של הנהלת האתר. בנוסף, ייתכן ונשתף את המידע שמסרת לנו עם משרד הרווחה בקשר עם בקשתך להיות משפחת אומנה.

כמובן שנשתף מידע אם החוק מחייב אותנו לעשות זאת, לדוגמה במקרה שאנחנו מקבלים צו בית משפט לגלות מידע.

מידע סטטיסטי ואנונימי

מידע סטטיסטי ואנונימי איננו כפוף לדיני הגנת הפרטיות. אנו רשאים לאסוף, למסור ולשתף מידע מסוג זה ללא מגבלות. יחד עם זאת, אם נשתמש במידע מסוג זה, לא נעשה כל פעולה שביודעין עלולה לחשוף פרטים מזהים שלך, שלא נחשפו ממילא בפומבי במהלך השימוש שלך באתר.

שינוי המבנה התאגידי של מטב

גם במקרה בו מטב תשנה את המבנה התאגידי שלה, אתר זה ימשיך לבדוק בעקרונות מדיניות פרטיות זו, ולאסוף להשתמש במידע האישי שלך רק בהתאם לכתוב בה.

היכן נשמר המידע?

המידע שאנו אוספים נשמר במאגר המידע שלנו, המאוחסן על גבי מערכות המחשב של האתר, וכן אצל ספקי אירוח שרתים וגיבוי מידע, שעשויים להימצא גם מחוץ לגבולות ישראל. מידע נוסף, כפי שמפורט במדיניות זו, נאסף ונשמר על ידי חברות אחרות (כדוגמת חברות אנליטיקה וכיו"ב). אף הן יכולות לשמור את המידע מחוץ לגבולות המדינה. הסכמתך למדיניות זו, מהווה גם הסכמה לשמירת המידע בחו"ל.

משך הזמן שבו נשמור את המידע

אנו נשמור את המידע רק למשך הזמן שמידע זה דרוש לנו. לדוגמה, על מנת לספק לך שירות שאתה מבקש מאיתנו, כדי לספק לרשויות מידע שאנו נדרשים למסור להן, למטרות היערכות אפשרית להליך משפטי או למטרות תיעוד וארכוב.

נוהגי פרטיות של אתרים אחרים

מדיניות הפרטיות הזו נוגעת לפעילות באתר בלבד. האתר עשוי לכלול הפניות לאתרים אחרים – שם הפעילות איננה מנוהלת על ידינו ובהתאם, נוהגי הפרטיות שלהם יכולים להיות שונים. כך גם דף הפייסבוק שלנו מנוהל בכפוף לנוהגי הפרטיות של פייסבוק ומשלוח הודעה באמצעות עמוד וואטסאפ-ווב כפוף לנוהגי הפרטיות של וואטסאפ, ולא למדיניות זו. כפי שמצאת לנכון לעיין במדיניות זו, מומלץ לעיין גם במדיניות של כל אתר אליו הופנית מהאתר שלנו.

מערכות לניתוח נתונים

אנחנו משתמשים בכלי פרסום וניתוח נתונים כדוגמת האתר Google Analytics של חברת Google. כלים אלה מציבים במחשב שלך Cookie שנשלטת ומנוהלת על ידם. החברות המפעילות כלים אלה עשויות לאפשר לך להימנע מאיסוף המידע שלך על ידן באמצעות התקנת תוסף לדפדפן, כדוגמת Google Analytics Opt-Out Browser Add-on. נדגיש כי כלל האתרים הללו מוצעים ונשלטים על ידי החברות הללו ולא על ידינו.

הבחירה שבידך

אנחנו מקנים לך בחירה בנוגע לניהול המידע שלך באתר. כך לדוגמה, הנך נדרש להזין את הפרטים המינימאליים על מנת להתקשר עם גורמי מטב ובאפשרותך לבקש את מחיקת פרטיך. (לתשומת הלב: משך תהליך מחיקת מידע כפוף למגבלות ואילוצים טכנולוגיים של מערכת האתר. כמו כן, אנחנו רשאים לשמור אצלנו העתק מן הפרטים שמסרת לצורכי בקרה ותיעוד.)

בנוסף, עומדת לרשותך זכות מוקנית בחוק לעיין במידע שעליך, השמור במאגרי האתר ולבקש את תיקונם או מחיקתם של פרטים שגויים, מוטעים או לא מעודכנים.

אבטחת מידע

אנו מיישמים מערכות ונהלים לאבטחת מידע במטרה להגן על המידע מפני שימוש לרעה ושימוש בלתי מורשה. כך לדוגמה, כל דפי האתר מאובטחים באמצעות פרוטוקול ההצפנה SSL, וספקי אתרי האירוח של מאגרי האתר מיישמים מערכות לאבטחה פיזית ולמידור הגישה לאתר.

יחד עם זאת, המערכות הללו מצמצמות את סיכוני האבטחה, אך אף אחת מהן איננה מספקת ביטחון מלא ומערכות האתר, לרבות התוכנות המשמשות אותו אינן חסינות מתקלות. לכן, איננו מתחייבים שהמידע שלך יהיה חסין מפני פגיעה וגישה בלתי מורשית.

פניות

אם לדעתך פרטיותך נפגעה באתר, אנו מצרים על כך. נשמח לעמוד לרשותך ולהתייחס לפנייתך במהירות המירבית. ניתן לפנות אלינו למר טל כהן לכתובת: Security.it@matav.org.il

עודכן לאחרונה ביום: 11.2.2021